Sacmi - Packing & Chocolate

Kontakt

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę firm działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate zaistniała w wyniku skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym obszarem działalności grupy jest domena pakowania. Mieści w sobie ona całkowitą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w branży spożywczej od wymyślania począwszy, poprzez wytwarzanie, dowóz, aż po wprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie rozprowadzania produktu czy technologie działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich kompetencje oraz dostępność całej ilości urządzeń specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w stadium przygotowywania, stworzenie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i kompletnie dopasowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest tworzenie automatycznych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dystrybutora uzyskać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako kompletny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współpracując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne szkody z tego tytułu.

‌ ›› Kraków

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 31/10/2022

Sacmi - Packing & Chocolate

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB