Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

Kontakt

Pełny etat
Miejsce pracy Lingen/Meppen/Haren

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Zakres obowiązków:
Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:
Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)
Szkolenie wdrożeniowe
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
Bezpłatną odzież roboczą
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
Współpracownicy z Polski
Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)

Wymagania:
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Sumienności, rzetelności
Wytrzymałości fizycznej

Jak aplikować - dodatkowe informacje
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com

Data dodania: 15/07/2020

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB