Specjalista ds. zakupów – branża budowlana

Kontakt

Rodzinna firma budowlana, zajmująca się m.in. zagospodarowaniem terenów zieleni oraz pracami ogólnobudowlanymi, zatrudni:

Specjalistę ds. zakupów

Miejsce pracy: Jerzmanowa, powiat głogowski (woj. dolnośląskie)

Zadania:

Zakup materiałów,
Współpraca z dostawcami i sprzedawcami,
Wysyłanie zapytań ofertowych zgodnie z dokumentacją techniczną (projektową),
Negocjowanie cen,
Nadzór nad terminowością realizacji zamówień,
Dbanie o odpowiedni poziom stanów magazynowych.
Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie budowlane,
Doświadczenie na w/w stanowisku (w obszarze zamówień, zakupów i sprzedaży),
Prawo jazdy kat. B.
Gwarantujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku, od 8 do 16 lub od 7 do 15,
Premie uznaniowe,
Możliwość zwrotu kosztów dojazdów do pracy,
Samochód do celów służbowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą formularza lub na adres km@pracownicybudowlani.pl. W przypadku pytań kontakt telefoniczny 530-685-868.

‌ ›› Jerzmanowa, powiat głogowski (woj. dolnośląskie)

Data dodania: 17/04/2023

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB