Przygotowywacz powierzchni w lakierni

15.50 brutto 475 netto

Kontakt

Oferta pracy: Przygotowywacz powierzchni w lakierni

Opis stanowiska:
Jako przygotowywacz powierzchni będziesz odpowiedzialny za przygotowanie różnych konstrukcji stalowych, pojazdów i przyczep do procesu lakierowania. Pracujesz samodzielnie, dbając o każdy szczegół, aby zawsze osiągnąć wysokiej jakości efekt końcowy. Ponadto będziesz wykonywać różne prace porządkowe i pomocnicze.

Obowiązki:

Odtłuszczanie i szlifowanie konstrukcji, pojazdów i przyczep
Wypełnianie i gładzenie powierzchni karoserii
Precyzyjne maskowanie części, które nie mają być pokryte lakierem
Wymagania:

Doświadczenie w pracy w lakierni jest konieczne
Elastyczne podejście do pracy i gotowość do pracy poza standardowymi godzinami
Staranność i precyzja w pracy
Umiejętność współpracy w zespole
Komunikatywność w języku angielskim
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Dobre warunki zakwaterowania (zgodne z certyfikatem SNF)
Transport z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy lub zwrot kosztów przejazdu
Pomoc koordynatorów mówiących po polsku i niderlandzku
Tygodniowa wypłata wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami

Godziny pracy:
Dzienna zmiana, 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku, 07:30-16:30

Tygodniowa kwota netto: 475.00 € (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia i podatku.

Stawka godzinowa brutto: 15.50 €

Zainteresowany/a tą ofertą pracy? Wyślij swoje CV na adres klaudia@interwel.nl albo zadzwon na +316 27127153 z tematem "Aplikacja na stanowisko Przygotowywacz Powierzchni w Lakierni"

Czekamy na Twoją odpowiedź i serdecznie zapraszamy do naszego zespołu!

‌ ›› zwolle

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 05/04/2024

Wyślij e-mail