Pracownik wysyłki lub produkcji (k/m) – praca blisko granicy

Kontakt

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie produktów mięsnych
Praca ze skanerem
Ogólne prace magazynowe
Lub praca na produkcji kiełbas

Oferujemy:

Zatrudnienie na dłuższy okres
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane komfortowe zakwaterowanie 10 km od zakładu pracy
Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach
Podstawowa znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny
Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
Telefon: 504 581 042
Mail: as@cp-personal.com
Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738

Data dodania: 13/05/2021

Wyślij e-mail