Operator wózka widłowego (k/m) - Niemcy

Kontakt

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bad Sobernheim

Zakres obowiązków:

● Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami
● Kontrola i napełnianie silosów
● Transport wewnętrzny towarów
● Przenoszenie towarów z 18 metrowych regałów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu
● Dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferujemy:

● Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system awansów od 2. miesiąca pracy ok. 1400 € netto!
● Premie za brak nieobecności w pracy
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Bezpłatny kurs języka niemieckiego
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy
● Talony na benzynę o wartości 40 €
● Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
● Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
● Znajomość języka niemieckiego mile widziana
● Gotowość do pracy zmianowej

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

Data dodania: 15/04/2021

Wyślij e-mail