Magazynier - praca w Bawarii

1100 - 1300 euro netto

Kontakt

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, nie wymagamy doświadczenia!
Nie znasz niemieckiego? Nie będzie Ci potrzebny!
Martwisz się o zakwaterowanie? Zapewniamy bezpłatne mieszkanie z dojazdem do pracy!

Miejsce: Augsburg, Bawaria

Pracownikom oferujemy:
1. stawkę brutto dzień: 10,45 €/h (1100 - 1300 euro netto miesięcznie),
2. umowę o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (karta EKUZ i druk A1),
3. darmowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem oraz bezpłatnym internetem,
4. szansę na zdobycie doświadczenia w dobrze ugruntowanej firmie na rynku,
5. brak zeitkonta - przepracowane godziny są zawsze wypłacane,
6. pomoc z transportem z Polski do Niemiec,
7. za polecenie oferty pracy swoim znajomym wypłacamy dodatki.

Zadania:
1. ręczne ładowanie i rozładowywanie,
2. sumienne wykonywanie obowiązków podczas pracy.

Zgłoś swoje zainteresowanie przez zwykłą wiadomość email lub kontakt telefoniczny!
Kontakt:
Mail: praca@hrnavigator.com.pl
Telefon:
+48 515 909 950
+48 515 909 954
+48 572 505 720
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69.

Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator i HR Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji.

‌ ›› Zawiła 69, Kraków

Data dodania: 15/04/2021

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB