lakernik

16.00 brutto 510 netto

Kontakt

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś doświadczonym specjalistą ds. lakierowania i chciałbyś dołączyć do zespołu zajmującego się konstrukcjami, pojazdami budowlanymi i naczepami, to ta oferta jest dla Ciebie! Jako specjalista ds. lakierowania będziesz odpowiedzialny za lakierowanie i wykończenie konstrukcji stalowych, pojazdów budowlanych i naczep zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.

Obowiązki:

Przygotowywanie powierzchni do lakierowania poprzez szlifowanie, odtłuszczanie i aplikację podkładów

Precyzyjne lakierowanie konstrukcji, pojazdów budowlanych i naczep za pomocą pistoletów lakierniczych

Dobór odpowiednich farb i lakierów, dbając o estetykę i trwałość wykończenia

Zapewnienie wysokiej jakości i zgodności z normami bezpieczeństwa i środowiskowymi

Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

Doświadczenie w lakierowaniu

Znajomość technik i procesów lakierowania

Umiejętność pracy z pistoletami lakierniczymi, natryskowo bezpowietrznie, mieszanką powietrzną albo elektrostatycznie.

Staranność, precyzja i dbałość o szczegóły

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Dobre warunki zakwaterowania (zgodne z certyfikatem SNF)

Transport z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy lub zwrot kosztów przejazdu

Pomoc koordynatorów

Tygodniowa wypłata wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami

Godziny pracy:

Dzienna zmiana, 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku)

Tygodniowa kwota netto: 510,00 € (po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatku.)

Stawka godzinowa brutto: 16.00 €

Jeśli jesteś doświadczonym lakiernikiem, którego szukamy, nie wahaj się i aplikuj już dziś, przesyłając swoje CV na adres klaudia@interwel.nl albo dzwon na +316 27127153.

Czekamy na Twoje zgłoszenie

‌ ›› zwolle

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 05/04/2024

lakernik

Wyślij e-mail