Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej.

18 zł h Netto

Kontakt

DGP Security Partner Sp. zo.o
Zatrudni osoby posiadające wpis na listę
Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej.
Miejsce zatrudnienia: Ochrona Jednostki Wojskowe w Głogowie

Zakres zadań:
Ochrona mienia
Obserwacja osób
Obchody
Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:
Wpis na listę kwalifikowanych pracowników (POF)
Pozwolenie na broń

Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę zlecenie
Praca według harmonogramu, służby 24h
18 zł Netto/h

Kontakt: 694852530 - od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-15:00 i piątek w godzinach 8:00-13:00

Wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Jesionowa 9A 40-159 Katowice przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/

‌ ›› Głogów

Data dodania: 04/07/2022

Wyślij e-mail