Kierowca zawodowy (k/m) - transport międzynarodowy - Niemcy

Kontakt

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Garrel

Zakres obowiązków:

● Przewóz produktów mięsnych w chłodni na terenie Niemiec, Czech, Holandii i Polski

Wymagania:

● Prawo jazdy kategorii C + E (kod 95)
● Aktualna karta kierowcy
● Aktualne badania dla kierowców
● Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

● Bezpośrednie zatrudnienie na pełny etat
● Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
● Wynagrodzenie w wysokości ok. 3000 € netto, w zależności od doświadczenia
● Ubranie robocze
● Szkolenia
● Komfortowe zakwaterowanie odpłatne 250 € - 300 € za miesiąc

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

Data dodania: 15/04/2021

Wyślij e-mail