Elektryk-praca w Niemczech-zjazd co 10dni, darmowe mieszkanie

13€

Kontakt

Praca w Niemczech lub Austrii od zaraz!
Stanowisko: ELEKTRYK !
Darmowe zakwaterowanie!!!

Zakres obowiązków:
-wszelkie prace związane z zawodem elektryka
-trasy kablowe
-montaż oświetlenia, gniazd itp.
-montaż szaf sterowniczych
- elektryka budowlana
-inne prace związane z zawodem

Wymagania:
- prawo jazdy
- kwalifikacje i doświadczenie w pracy jako elektryk
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie
- darmowe ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
- praca w nowoczesnej, rozwijającej się międzynarodowej i wielokrotnie -nagradzanej firmie
- gwarantowana ciągłość zleceń przez cały rok (170 h/miesiąc)
- darmowe samochody służbowe
- zjazd do Polski dwa razy w miesiącu
- pracodawca opłaca przejazdy z Polski do Niemiec/Austrii
- otrzymasz darmową odzież roboczą
- profesjonalne elektronarzędzia

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 570 670 866 lub:
Kamila tel: +48 570 901 414
Izabela tel: +48 570 901 913
Dominika tel: +48 570 901 033
Klaver Sp. z.o.o Częstochowa ul. Gminna 131

‌ ›› Gminna 131

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 10/08/2022

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB