Drukarz Tkanin - pewna oferta pracy w Niemczech

1400€

Kontakt

HR Navigator poszukuje obecnie osoby na stanowisko:
Drukarz Tkanin
Lokalizacja: Maulburg, Niemcy

NASZA OFERTA:
1. stawka 10,15€ brutto/h (w przybliżeniu 1400€ netto),
2. umowa o pracę tymczasową wraz z bezpłatnym mieszkaniem zapewnionym przez firmę,
3. oferujemy kartę EKUZ, druk A1 oraz perspektywę dalszego rozwoju zawodowego.

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:
1. przygotowanie zamówień klientów,
2. dbanie o poprawny stan maszyn przedsiębiorstwa oraz kontrolowanie jakości,
3. sporządzenie szablonów drukarskich.

CZEGO WYMAGAMY:
1. ważna umiejętność komunikowania się w języku niemieckim,
2. umiejętność pracy w zespole,
3. posiadanie własnego pojazdu na wyjazd mile widziane,
4. doświadczenie oraz dyspozycyjność pracy dwuzmianowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM REKRUTACJI:
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
+48 515 909 950,
+48 571 322 118,
+48 571 322 116,
+48 572 505 720,
+48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Data dodania: 16/10/2020

Wyślij e-mail