Dekarz z niemieckim i prawem jazdy

Kontakt

Niemiecka firma zatrudni pracowników na stanowisko Dekarza
Miejsce pracy: Niemcy – Bonn
Stawka: 20,50 – 23,00 euro brutto/h
Zadania:
• Wykonywanie pokryć dachowych w technologiach pap termozgrzewalnych – dachy płaskie, dachówka, rynny dachowe,
• Obróbki blacharskie i ewentualne naprawy.
Wymagania:
• Doświadczenie,
• Prawo jazdy kat. B lub C,
• Język niemiecki – komunikatywny.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie w niemieckiej firmie – niemiecką umowę o pracę,
• Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,
• Auta służbowe – do dyspozycji,
• Zjazdy – do uzgodnienia.

Jesteś zainteresowany – zadzwoń 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „dekarz” – oddzwonię!
Możesz tez przesłać swoją aplikacje na adres kl@pracownicybudowlani.pl
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Data dodania: 30/01/2023

Wyślij e-mail