Cieśla szalunkowy/betoniarz-zbrojarz/murarz

17,00-19,00 EUR/ godz.

Kontakt

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowiskach: cieśla szalunkowy, betoniarz-zbrojarz, murarz.

Obowiązki:
Wykonywanie prac budowlanych stanu surowego (szalowanie, zbrojenie, betonowanie murowanie)

Miejsce wykonywania pracy:
Budowy w Monachium i okolicach.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Samodzielność – na budowie obecny jest kierownik, ale konieczna jest umiejętność samodzielnego wykonywania pracy.
Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem, ale nie jest warunkiem zatrudnienia.

Oferujemy:
Umowę o pracę z pracodawcą niemieckim.
Stałe zatrudnienie (umowa bezterminowa).
Płatny urlop.
Stawkę brutto od 17,00€ do 19,00€/godz. pracy w zależności od umiejętności fachowych.
Rozpoczęcie pracy od zaraz.
Możliwość zakwaterowania za niewygórowaną kwotę. Mieszkanie jest wyposażone w meble (łóżko, szafa, stół, krzesło), pościel, lodówkę i pralkę. Cena pokoju 2-os. – 220 EUR/miesiąc, 1-os. – 260 EUR/miesiąc.
Zapewniony bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (samochód służbowy)

Zainteresowane osoby prosimy o:
Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com,
Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536 253 497 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51a, w Zgorzelcu oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51a, w Zgorzelcu. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 12/05/2021

Wyślij e-mail