Profesjonalne garaże blaszne

Cena: 2200.00

Kontakt

Firma Extrastal to firma zajmująca się produkcją garaży blaszanych i innych konstrukcji stalowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Wyróżnia nas wysoka jakość stosowanych produktów, solidność, terminowość, doradztwo. Wizytówką naszej firmy są garaże z profili zamkniętych. Garaże w tej technologii są bardziej stabilne.
Wykonujemy:

-garaże blaszane typowe i nietypowe
-hale i wiaty
-bramy garażowe(uchylane do góry)
-pomieszczenia gospodarcze
-zadaszenia
-toalety WC
Transport i montaż gratis na terenie całej Polski!!

Oferta:

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Najczęsciej sprzedawanym garażem blaszanym jest garaż o wymiarach 3m szer. na 5 m dł. (wysokośc z przodu 2,13cm,wjazd 200cm,tył 1,90cm)Konstrukcja garażu jest wykonana z kątowników zimno giętych, pomalowanych farbą podkładową do której nitowana jest blacha ocynkowana w pierwszym gatunku. Wykonujemy na życzenie klienta okucia obróbki, dach kryty blacho-dachówką, blacha w panelu poziomym. Oferujemy standardowe produkty jak i mniej typowe. Proponujemy również garaże akrylowe (w kolorze) wybrane z palety barw. Blacha akrylowa to blacha ocynkowana i fabrycznie powleczona akrylem. Blacha jest zabezpieczona folią ochronną. Wykonujemy wiaty i hale na dowolny wymiar. Przy produkcji wybieramy materiał do danego zamówienia aby produkt był trwały solidny i funkcjonalny.
Do każdego garażu można zamówić:

-dach dwuspadowy
-spad dachu w bok
-drzwi otwierane na boki/brama uchylna
-dodatkowe drzwi, otwór okienny
-blachę akrylową
-wydłużenie poszerzenie podniesienie garażu
-okucia, blacho-dachówka, panel poziomy
-PROFIL ZAMKNIĘTY
Do zamawiającego garaż klienta należy jedynie przygotowanie terenu wypoziomowanie. Wylewka bądź cztery bloczki betonowe.

Zamówienia realizujemy do 10 dni roboczych!!
W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod którym uzyskają Państwo fachową poradę. 534-431-362/781-689-446

‌ ›› kostrza

Data dodania: 01/03/2021

Profesjonalne garaże blaszne Profesjonalne garaże blaszne Profesjonalne garaże blaszne Profesjonalne garaże blaszne Profesjonalne garaże blaszne

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB